Celkové výsledky (vrátane jednotlivých kontrolných stanovíšť) nájdete TU.

Poradie Kategória Číslo Meno Krajina Klub Čas
1. 1. 175 Tadeáš Vyvíjal CZE   11:08:20
2. 2. 171 Jaroslav Vicher CZE KESBUK 11:51:28
3. 3. 8 Vendelín Bugáň SVK Jogging klub Dubnica 12:03:43
4. 4. 25 Andrej Feik SVK Geriatrix Rudlová 12:10:41
5. 5. 110 Matej Orság SVK All4Run Košice 12:32:23
6. 6. 61 Tomasz Kik POL   12:35:00
7. 1. 142 Aysen Solak TUR Aysenella 13:05:58
8. 7. 66 Igor Klobučník SVK   13:12:37
9. 8. 161 Tomáš Šubjak SVK HK JAMES Dolný Kubín 13:12:53
10. 9. 118 Silvester Pastucha SVK   13:16:53
11. 10. 93 Tomáš Moskáľ SVK   13:29:36
12. 11. 126 Richard Pouš SVK Vetroplachmagazin.sk 13:32:40
13. 12. 42 Erik Hübner SVK Kardionápravník 13:55:57
14. 13. 153 Martin Šibík SVK Jasenica UT 14:01:15
15. 14. 58 Martin Kerekeš SVK   14:14:55
16. 15. 19 Tomáš Dovala SVK   14:19:54
17. 16. 30 Jaroslav Gottvald CZE Natrhnutirid 14:28:46
18. 17. 46 Pavel Chládek CZE   14:29:23
19. 18. 65 Dominik Klinovský SVK ULTRA Boľavé nohy 14:32:55
20. 19. 164 Jiří Tichánek CZE   14:37:41
21. 20. 23 Lukáš Dzurenda SVK Technicka Akademia Spisska N. Ves 14:37:59
22. 21. 101 Jan Obuch SVK   14:38:03
23. 22. 134 Jan Salinger CZE   14:39:08
24. 23. 14 Martin Dávid SVK TK Tribeč 14:43:56
25. 24. 17 Štefan Dobrucký SVK HK Direct 15:04:21
26. 25. 167 Bohumil Uhrin SVK Slovnaft a.s. 15:04:30
27. 26. 47 Vítězslav Chmelař CZE   15:04:40
28. 27. 122 Ľuboš Pivarči SVK   15:06:40
29. 28. 131 Adam Repel SVK   15:14:14
30. 29. 163 Juraj Tekel SVK Severný živloplaz 15:16:31
31. 30. 22 Dalibor Dvorštiak SVK AdamSport 15:20:10
32. 31. 98 Vladimír Nosáľ SVK Fatranskí vlci 15:20:14
33. 32. 6 Jaroslav Boráň SVK   15:23:05
34. 33. 83 Peter Macúš SVK H.k. Manín 15:23:46
35. 2. 52 Marzka Janerka POL Dziabnięci 15:24:16
36. 34. 105 Stanislav Olejko SVK   15:34:02
37. 35. 112 Pavol Mizera SVK Kysuce team 15:34:04
38. 36. 159 Radomír Šnevajs CZE   15:34:40
39. 37. 11 Martin Černý SVK Run For Fun/ Priatelia Behu Ležérneho 15:38:49
40. 38. 3 Igor Bazovský SVK KST Limba turist 15:42:35
41. 39. 179 Branislav Zigo SVK   15:42:56
42. 40. 79 Ladislav Ledényi SVK   15:42:59
43. 41. 51 Juraj Jando SVK Hory v trenkach 15:43:03
44. 42. 147 Michal Svedek SVK Ďumbierka trail team 15:46:51
45. 43. 137 Michal Sikora POL BLUSZCZA / DRUZYNA GLODA 15:58:07
46. 44. 133 R.R. POL   15:59:06
47. 45. 50 Vladimír Jakubec SVK Kst Clara Utekáč 16:06:42
48. 46. 62 Jozef Kimák SVK klub bežcov Stropkov 16:08:04
49. 47. 37 Václav Hanzlík SVK Bolavá noha 16:19:40
50. 3. 1 Gabriela Bajteková SVK Zbyňovar 16:20:51
51. 48. 96 Daniel Neštický SVK   16:26:43
52. 49. 127 Marek Prachár SVK   16:26:48
53. 50. 88 Peter Mazán SVK   16:32:43
54. 51. 10 Lukáš Císar SVK   16:35:45
55. 52. 12 Miroslav Čuboň SVK   16:36:12
56. 53. 100 Jan Obermajer CZE Clowns 16:36:55
57. 54. 41 Roman Hřebecký CZE   16:38:15
58. 4. 36 Monika Halúsková SVK   16:43:33
59. 55. 28 PrzemyslawGłębocki POL STC Runners Club 16:47:55
60. 56. 139 Milan Slivka SVK TK Žabka Čadca 16:47:58
61. 57. 108 Peter Oravec SVK Trixbike 16:52:27
62. 58. 174 Miroslav Vrablik SVK   16:52:39
63. 59. 21 Martin Drotár SVK Centroprojekt 16:56:40
64. 60. 130 Milan Ráchela SVK NsDK 17:00:59
65. 61. 34 Oskar Greš-Vala SVK All4Run Košice 17:04:24
66. 62. 81 Mikuláš Lukáč SVK Vitalcity 17:04:28
67. 5. 158 Renáta Šmihálová SVK bikeacademy.sk 17:07:29
68. 63. 7 Ivan Budzel SVK BigHeroes 17:09:18
69. 6. 18 Monika Domovcová SVK   17:19:21
70. 64. 141 Ladislav Smejkal CZE BETULA PENDULA 17:21:51
71. 65. 15 Michal Demeter SVK TJ Partizán 17:23:11
72. 7. 115 Michaela Pandulová SVK Speed4dogs 17:23:20
73. 66. 60 Florian Kevicky SVK Púchov 17:23:24
74. 67. 143 Ľubomír Spodniak SVK   17:24:01
75. 68. 9 Peter Cibula SVK   17:31:09
76. 69. 74 Jaroslav Kováč SVK ZSE RUN 17:31:14
77. 70. 55 Laurent Jaumotte BEL AXA 17:38:25
78. 8. 69 Soňa Kopčoková SVK   17:44:28
79. 71. 109 Andrej Orogváni SVK Severný živloplaz 17:44:34
80. 72. 68 Rudolf Kopčok SVK   17:44:37
81. 73. 82 David Luňák CZE Runsport Team 17:49:14
82. 74. 154 Lukáš Šichta SVK BS Tatran Turany 17:49:33
83. 75. 177 Samuel Zachar SVK   18:04:52
84. 76. 77 Martin Kušnier SVK Fatranski vlci 18:19:34
85. 77. 128 Stanislav Pšenčík SVK www.prodom.sk 18:19:39
86. 78. 176 Richard Wiesner SVK SK Livecross 18:46:44
87. 79. 35 Radek Hajn CZE Czech ultra trail team 18:46:51
88. 80. 27 Branislav Gereg SVK   18:50:05
89. 81. 49 Andrew Jacobs CAN   18:56:46
90. 82. 117 Bohumil Paslavský CZE RozběhámeČesko 18:57:27
91. 83. 121 Miro Pindeš SVK CHUPAKABRA 18:59:48
92. 84. 162 Máté Tarnai HUN MVTE, TTT 19:07:12
93. 85. 111 Bálint Őrsi HUN Sapientia 19:07:15
94. 86. 124 Jan Platko CZE   19:14:01
95. 87. 146 Ronald Strasser AUT   19:18:57
96. 88. 54 Stanislav Januška SVK   19:32:10
97. 89. 90 Dušan Miezga SVK   19:32:13
98. 90. 138 Daniel Sitáš SVK Lapáš 19:41:55
99. 91. 78 Peter Laurinec SVK   19:41:59
100. 92. 40 Milan Hlavatý SVK Priatelia Behu Ležérneho 19:44:29
101. 93. 57 Tomáš Karak SVK   19:44:35
102. 94. 33 Martin Gremlica CZE MK Prostějov 19:45:43
103. 95. 145 Miroslav Straňovský SVK AK Tlmače 19:48:57
104. 96. 152 Vojtěch Šedý CZE   19:51:44
105. 97. 149 Jozef Székely SVK Bežíš? Ježiš? 19:57:09
106. 9. 13 Olga Dastychová CZE Tlumačov 19:59:17
107. 98. 156 Ján Škripko SVK PUNK 19:59:22
108. 99. 114 Aleš Palásek CZE Paldové 20:21:27
109. 100. 38 Michal Helcman SVK Liga Lanovka 20:21:30
110. 101. 180 Ján Žila SVK Liga Lanovka 20:21:35
111. 102. 132 Maroš Rippa SVK   20:21:39
112. 103. 150 Andras Szendrodi HUN TTT 20:23:48
113. 104. 155 Matúš Šiška SVK   20:39:34
114. 105. 106 Ján Ondrejkovič SVK   20:40:13
115. 106. 89 Milan Mecko CZE   20:50:34
116. 107. 2 Tomáš Barborík SVK Oceľové medvede 21:07:52
117. 10. 84 Zita Marcsek HUN   21:08:38
118. 108. 4 Gabor Bicserdy HUN   21:08:42
119. 11. 20 Stanislava Drdáková SVK   21:11:55
120. 109. 168 Lukas Valchar CZE Honza Team 21:16:20
121. 110. 125 Marek Pobjecký SVK   21:39:40
122. 111. 32 Boltežar Gregorič SVK   21:42:48
123. 112. 73 Stefan Kovacik SVK   21:42:52
124. 113. 53 Jaroslav Janíček SVK TriPé Liptov 22:18:53
125. 114. 172 Felix Virsik SVK   22:34:32
126. 115. 169 Rastislav Vávro SVK Atom Jaslovské Bohunice 23:22:47
127. 116. 102 Ľubomír Okruhlica SVK Nezávislosť Bratislava 24:25:30
128. 12. 103 Zuzana Okruhlicová SVK Nezávislosť Bratislava 24:25:30
129. 117. 16 Áron Dienes HUN Teljesítménytúrázók Társasága 25:12:49
130. 118. 170 Ferenc Venczl HUN   25:29:12
131. 119. 116 Michal Panek POL   26:03:25
132. 120. 95 Marek Nemeček SVK   26:48:17

 

 

TOPlist