VÝSLEDKY TRETIEHO ROČNÍKA J100 (2016)

Celkové výsledky (vrátane jednotlivých kontrolných stanovíšť) nájdete TU.

Por.

Rank

Kat.

Cat.

Meno

Name

Rok nar.

Birth year

Klub

Club

Bydlisko

Home town

Krajina

Country

Čas

Time

1. 1.  Adrián Kašniar 1978  -  Bratislava SVK 11:10
2. 2.  Martin Kovaľ 1985 Vitalcity.sk  Košice SVK 11:38
3. 3.  Patrik Hrotek 1991 Dohory.sk  Horná Ves SVK 12:15
4. 4.  Vladimír Řehák 1988 Runcat Montura  Karviná CZE 12:18
5. 5.  Jaroslav Vicher 1987 KESBUK  Sazovice CZE 12:18
6. 6.  René Mráz 1974 -  Bratislava SVK 13:23
7. 7.  Jan Pastušek 1993 Cyklosport Bohumín  Bohumín CZE 13:38
8. 8.  Mário Jánoš 1982    Banská Bystrica SVK 14:21
9. 9.  Petr Horsák 1982 SKÁJ Team  Otrokovice CZE 14:30
10. 1.  Eva Zborníková 1983 TJ Sokol Unhošť  Libčice nad Vltavou CZE 14:30
11. 10.  Emil Páleník 1972 BK Pyxida  Veľké Vozokany SVK 14:40
12. 11.  Pavel Beťko 1992 Závažná Poruba  Závažná Poruba SVK 14:40
13. 12.  Roman Babulic 1967 MOBI TRADE  Topoľčany SVK 14:40
14. 13.  Peter Gemeran 1981 -  Bratislava SVK 14:46
15. 14.  Peter Brestovanský 1975 -  Bratislava SVK 14:49
16. 15.  Ľuboš Pivarči 1976 -  Košice SVK 15:05
17. 2.  Petra Mücková 1984 Do pohody Montane Team  Příbor CZE 15:10
18. 16.  Andrej Šoltýs 1978 -  Bratislava SVK 15:22
19. 17.  Peter Oravec 1970 Trixbike  Žilina SVK 15:28
20. 18.  Radomír Šnevajs 1963 KHB Radegast  Vsetín CZE 15:29
21. 19.  Ján Škripko 1984 -  Prešov SVK 15:41
22. 20.  Matej Orság 1987 ŠK Budimír/ Vitalcity.sk  Košice SVK 15:49
23. 21.  Mario Klobučnik 1977 -  Púchov SVK 15:49
24. 22.  Andrej Feik 1972 Geriatrix Rudlová  Banská Bystrica SVK 15:49
25. 23.  Marek Žeravík 1984 Chodící Zlo II  Pardubice CZE 15:50
26. 24.  Dalimil Hota 1998 -  Třinec CZE 15:50
27. 3.  Eva Konszká 1996 -  Ústí nad Labem CZE 15:50
28. 25.  Juraj Tekel 1985 Squash Liptov  Liptovský Mikuláš SVK 15:51
29. 26.  Michal Svedek 1967 -  Trenčín SVK 15:53
30. 27.  Jaroslav Boráň 1980 -  Trenčín SVK 15:56
31. 28.  Jozef Vrablik 1979 -  Hliník nad Váhom SVK 15:56
32. 29.  Jakub Karč 1974 SK Babice  Babice CZE 16:18
33. 4.  Lucia Dobrucká 1991 HK Direct Bytča  Žilina SVK 16:33
34. 30.  Dobrucký Štefan 1983 HK Direct Bytča  Žilina SVK 16:33
35. 31.  Petr Mondri 1972 Dastyprti  Praha CZE 16:37
36. 32.  Prachár Marek 1978 dunajska luzna  Dunajská Lužná SVK 16:43
37. 33.  Daniel Nesticky 1978 -  Biely Kostol SVK 16:43
38. 34.  Stanislav Olejko 1982 Kysuce team  Ochodnica SVK 16:54
39. 35.  Jan Guban 1967 -  Bratislava SVK 17:39
40. 36.  Dr. Torsten Hentsch 1965 SV Hermsdorf/Thür.  Hermsdorf DE 17:50
41. 37.  Miro Vrablik 1980 -  Bytča SVK 17:59
42. 5.  Veronika Hudecová 1980 Liptovský Hrádok  Liptovský Hrádok SVK 18:15
43. 6.  Maria Adamcova 1992 -  Žaškov SVK 18:19
44. 38.  Vlado Jakubec 1972 KST Clara  Utekáč SVK 18:20
45. 39.  Aleš Palásek 1974 Paldové  Praha CZE 18:20
46. 40.  Stanislav Korber 1982 Nucený výsek  Babice CZE 18:20
47. 41.  Jaro Kováč 1964 ZSE-RUN  Hurbanova Ves SVK 18:34
48. 7.  Maja Prokipčáková 1986 behnaboso.sk  Baška SVK 18:34
49. 42.  František Šmihál 1984 -  Viničné SVK 18:53
50. 43.  Pavol Mizera 1978 Kysuce team  Ochodnica SVK 18:58
51. 44.  Jaroslav Dej 1968 Kysuce team  Pezinok SVK 18:58
52. 45.  Matej Duman 1984 -  Bratislava SVK 19:01
53. 8.  Petra Hrapková 1978 Triax  Bratislava SVK 19:02
54. 46.  Eduard Grácik 1958 HK James Dolný Kubín  Dolný Kubín SVK 19:02
55. 47.  Vladimir Ravinger 1981 Rýchlik Zoška - Bratislava  Bratislava SVK 19:03
56. 48.  Maroš Fančovič 1967 -  Naháč SVK 19:14
57. 49.  Aleš Diko 1970 -  Bratislava SVK 19:17
58. 50.  Daniel Blonski 1974 stefaniktrail.sk  Bratislava SVK 19:17
59. 9.  Gabriela Ambrušová 1984 -  Piešťany SVK 19:18
60. 51.  Peter Mazán 1983 -  Veľký Krtíš SVK 19:18
61. 52.  Roman Samko 1973 -  Košice SVK 19:26
62. 10.  Gabriela Bajteková 1981 bezeckepotulky  Hainburg SVK 20:26
63. 53.  Zbyněk Bajtek 1980 bezeckepotulky  Hainburg SVK 20:26
64. 54.  Ivan Martynek 1972 Neuromancer  Vrutky SVK 20:26
65. 55.  Milan Žiak 1971 -  Topoľčany SVK 21:09
66. 56.  Martin Střeštík 1989 -  Bystřice CZE 21:15
67. 11.  Denisa Vlková 1992 Spřátelená zvěř  Vítkov CZE 21:15
68. 57.  Stanislav Januška 1954 -  Trenčin SVK 22:23
69. 58.  Dušan Miezga 1974 -  Vrbové SVK 22:23
70. 59.  Peter Knížat 1993 -  Púchov SVK 22:24
71. 12.  Marta Hancková 1975 Nezávislosť Bratislava  Bratislava SVK 22:24
72. 60.  Milan Šima 1983 SKÁJ Team  Otrokovice CZE 22:30
73. 61.  Lubomir Okruhlica 1952 Nezávislosť Bratislava  Bratislava SVK 22:53
74. 62.  Gabriel Máté 1980 Love2RunRV  Rožňava SVK 22:57
75. 63.  Michal Prčina 1986 -  Dolný Kubín SVK 23:34
76. 64.  Reinhard Buchinger 1959 -  Wien AUT 23:34
77. 65  Stanislav Koláček 1968 -  Ivančice CZE 23:42
78. 66.  Rafal Koszyk 1979 -  Opole POL 23:44
79. 67.  Vít Randýsek 1974 -  Vsetín CZE 23:52
80. 68.  Ján Žila 1972 -  Bratislava SVK 24:21
81. 69.  Vojtech Špišák 1980 -  Košice SVK 24:21
82. 70.  Márius Paliga 1976 -  Bratislava SVK 24:44
83. 13.  Katarína Janechová 1982 TK Filozof  Trnava SVK 25:38
84. 71.  Ivan Kadlečík 1964 -  Veľké Kostoľany SVK 25:45
85. 72.  Rastislav Vávro 1971 TJ Atóm Jaslovské Bohunice  Trnava SVK 25:45
86. 73.  Vladimír Padha 1975 HO TJ SOKOL Zilina  Žilina SVK 25:48
87. 74.  Rastislav Ščibran 1975 -  Rajec SVK 25:48
88. 14.  Katarína Gavláková 1979 -  Čadca SVK 25:48
89. 75.  Ivan Slivoň 1988 MATRIXMOBIL  Hliník nad Váhom SVK 26:05
90. 76.  Miroslav Šefl 1992 -  Holýšov CZE 26:05
91. 77.  Marián Hlavačka 1970 -  Nitra SVK 26:34
92. 78.  Milan Hota 1957 -  Třinec CZE 26:35
93. 15.  Lýdia Závodská 1994 -  Senica SVK 26:35
94. 79.  Roman Harvaník 1970 Skleroklub  Dvorníky SVK 26:35

 

TOPlist