VÝSLEDKY TRETIEHO ROČNÍKA J100 (2015)

Celkové výsledky (vrátane jednotlivých kontrolných stanovíšť) nájdete TU.

Por.

Rank

Kat.

Cat.

Meno

Name

Rok nar.

Birth year

Klub

Club

Bydlisko

Home town

Krajina

Country

Čas

Time

1.-2. M: 1.-2.  Mikuláš Kéri 1977  Sansport.sk  Bratislava 11:39
1.-2. M: 1.-2.  Martin Halász 1990  -  Šaľa 11:39
3.-4. M: 3.-4.  Patrik Hrotek 1991  Dohory.sk  Horná Ves 13:04
3.-4. M: 3.-4.  Mário Jakúbek 1977  Zastavmekorupciu.sk  Trenčianska Turná 13:04
5. 5.  Majo Srnik 1978  Vitargo / Vivobarefoot  Calgary 14:14
6. 6.  Radomír Šnevajs 1963  KHB Radegast  Vsetín 14:38
7. 7.  Ladislav Halász 1972  -  Čierna Voda 14:51
8. 8.  Radek Hrabčák 1978  -  Brno 15:19
9.-10. 9.-10.  Roman Čermák 1989  TK Štart Bratislava  Pezinok 15:24
9.-10. 9.-10.  Matúš Školník 1984  A.T.E. Krištof-01  Muránska Huta 15:24
11.-12. 11.-12.  Dalimil Hota 1998  NVPPteam.cz  Třinec 15:52
11.-12. 11.-12.  Peter Gajdoš 1974  -  Nová Baňa 15:52
13.-14. 13.-14.  Daniel Neštický 1978  -  Biely Kostol 16:21
13.-14. 13.-14.  Peter Jurík 1970  Klieština  Klieština 16:21
15. 15.  Martin Šibík 1976  -  Jasenica 17:02
16.-18. 16.-18.  Karol Halászi 1982  -  Detva 17:27
16.-18. 16.-18.  Marián Kunčev 1973  -  Púchov 17:27
16.-18. 16.-18.  Jiří Sajmon 1984  -  Praha 17:27
19.-20. 1.  Júlia Batmendijnová 1988  -  Stará Ľubovňa 17:35
19.-20. 19.  Lukáš Šichta 1988  BS Tatran Turany  Vrútky 17:35
21. 20.  Matej Duman 1984  -  Bratislava 18:30
22. 21.  Branislav Filo 1976  -  Rybany 18:43
23.-24. 22.-23.  Ján Hrčka 1980  Bánovský behúni  Horné Naštice 18:44
23.-24. 22.-23.  Jozef Števula 1979  -  Malé Hoste 18:44
25. 24.  Martin Šlosár 1973  -  Uhrovec 18:47
26.-27. 25.-26.  Miroslav Halaj 1971  Bike team NB  Brehy 19:14
26.-27. 25.-26.  Ľuboš Brieška 1974  Bike team NB  Nová Baňa 19:14
28.-29. 27.-28.  Peter Fijalka 1987  Račišdorf  Bratislava 19:22
28.-29. 27.-28.  Peter Knížat 1993  -  Púchov 19:22
30. 29.  Ľubomír Okruhlica 1952  Nezávislosť Bratislava  Bratislava 20:14
31.-32. 2.  Barbora Sadloňová 1985  Nezávislosť Bratislava  Bratislava 22:20
31.-32. 30.  Jan Suchomel 1981  VFF  Olomouc 22:20
33. 31.  Pavel Urbaník 1947  STEFANIK TRAIL  Bratislava 23:04
34.-35. 3.  Anita Szalay 1973  -  Budapest 23:46
34.-35. 32.  Jozef Václavík 1976  TRAIL TEAM  Nitra 23:46
36.-37. 4.  Lucie Brokešová 1985  CS1000_Žamberk  Žamberk 24:19
36.-37. 33.  Martin Fojtík 1977  CS1000_Žamberk  Žamberk 24:19
38. 34.  Milan Hota 1957   -  Třinec 24:58
39. 35.  Gábor Hevér 1982  TTT, HVTE, Lokomotív TE  Budapest 25:41
40.-41. 5.  Katarína Abrhamová 1962  -  Chorvátsky Grob 25:46
40.-41. 36.  Marián Slivovský 1961  -  Bratislava 25:46
42.-44. 6.  Katarína Janechová 1982  TK Filozof  Trnava 26:38
42.-44. 37.-38.  Ivan Kadelčík 1964  -  Veľké Kostoľany 26:38
42.-44. 37.-38.  Dušan Krajčovič (zad. voj) 1984  VŠ Dukla Banská Bystrica  Banská Bystrica 26:38

 

TOPlist