PARTNERI JAVORNÍCKEJ STOVKY:

RUNNINGPRO

Partnerom Javorníckej stovky je bežecká špeciálka RunningPro ponúkajúca široký výber bežeckého sortimentu od renomovaných výrobcov najmä pre vyznávačov trailového behu. Ak potrebujete dobre poradiť pri nákupe, vrelo Vám odporúčame navštíviť kamennú predajňu RunningPro v Bratislave - Ružinove (ul. Sv. Vincenta 2), kde sa na Vás teší Sisa a Peťo. #RunningPro

 

PURE NUTS

Vynikajúce orieškové másla od PURE NUTS sa každoročne vracajú do Javorníkov, aby svojou energiou pomohli nabiť baterky bežcom aj diaľkoplazom. PURE NUTS, to je skutočná energia, so 100% prírodným zložením. Rodinka potravín, v ktorej sa stretnete predovšetkým s arašidmi, kešu a mandľami v kombinácii s čokoládou alebo kokosom, sa rozrástla aj o ENERGY PACK, energiu do vrecka ako stvorenú na ultra.

 

ZBYŇOVAR

Domáci pivovar Zbyňovar nás poteší svojim pivkom aj na Javorníckej stovke.

"S pôžitkom varíme pre vás, od radosti beháme pre seba."

 

TURISTICKÁ UBYTOVŇA U CIPÁRA

Turistická ubytovňa U Cipára každoročne poskytuje priestory pre kontrolné stanovište Javorníckej stovky v horskom sedle Semeteš.

 

HORSKÝ HOTEL FRAN

Horský hotel Fran zastrešuje kontrolné stanovište Javorníckej stovky na Kasárniach. Horský hotel Fran sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Veľký Javorník - Kasárne. Je obklopený lesmi a lúkami, ktoré ponúkajú ideálny terén pre letnú turistiku a v zime výborné podmienky pre zjazdové lyžovanie.

 

HORSKÝ HOTEL PORTÁŠ

Horský hotel Portáš se nachádza v známom stredisku Javorníkov Portáš - Kohútka. Budova hotelu bola postavená v roku 1932 pod vrcholom Stolečný a dodnes si udržala svoj štýl tradičnej horskej stavby. Hotel Portáš leží v nadmorskej výške 930 m prakticky na samote a ponúka ideálne podmienky pre relax uprostred horskej prírody. Hotel Fran zastrešuje kontrolné stanovište a ponúka občerstvenie pre účastníkov Javorníckej stovky.

 

OBECNÁ PEKÁREŇ LYSÁ POD MAKYTOU

Obecná pekáreň Lysá pod Makytou pre nás poskytuje chutné pekárenské výrobky pre cieľové občerstvenie.

 

ZÁKLADNÁ ŠKOLA LYSÁ POD MAKYTOU

Základná škola s materskou školou Lysá pod Makytou pre nás zabezpečuje cieľové zázemie Javorníckej stovky.

TOPlist