SPONZORI:

MOUNTLAND

Zhoršenie počasia na túre nemusí znamenať koniec výletu. Nohy v suchu a pohodlí, telo pod nepremokavou a priedušnou bundou, tričko, ktoré zabezpečí teplotný komfort a nohavice ako šité na mieru. K tomu batoh, do ktorého sa zmestí všetko potrebné. Výlet s vybavením od nás si užijete. Mountland. Oblečenie, obuv a doplnky do prírody, ale i na bežné nosenie.

 

TREKSTA

Mountland predstavuje na Javorníckej stovke značku Treksta a jej bežeckú obuv. Treksta od roku 2004 ponúka širokú paletu outdoorových produktov.

‘Supporting joyful outdoor activities with innovative outdoor products, we contribute ourselves to promote human health and life extension. We create the world’s leading outdoor company with this mission’.

Treksta Mission since 1988.

 

PERSKINDOL

Ak vás po športovej aktivite, či namáhavej fyzickej práci bolia kĺby a svaly, práve pre vás sú určené prípravky Perskindol. Perskindol napomáha regenerácii svalov a šliach, prináša úľavu pri  bolesti, podporuje ozdravný proces pomocou kombinácie účinných prírodných látok.

 

CHIMPANZEE

CHIMPANZEE ENERGY BAR je originálna energetická tyčinka vyrobená z čisto prírodných a BIO surovín zaisťujúcich dostatok energie pre Vaše aktivity. CHIMPANZEE však nie sú len energetické tyčinky, ale aj proteínové tyčinky a tyčinky pre deti, ako aj energetické-isotonické nápoje a energetický kokteil.

THE POWER OF NATURAL ENERGY

 

ZBYŇOVAR

Domáci pivovar Zbyňovar nás poteší svojim pivkom aj na Javorníckej stovke.

"S pôžitkom varíme pre vás, od radosti beháme pre seba."

 

PARTNERI:

TURISTICKÁ UBYTOVŇA U CIPÁRA

Turistická ubytovňa U Cipára každoročne poskytuje priestory pre kontrolné stanovište Javorníckej stovky v horskom sedle Semeteš.

 

HORSKÝ HOTEL FRAN

Horský hotel Fran zastrešuje kontrolné stanovište Javorníckej stovky na Kasárniach. Horský hotel Fran sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Veľký Javorník - Kasárne. Je obklopený lesmi a lúkami, ktoré ponúkajú ideálny terén pre letnú turistiku a v zime výborné podmienky pre zjazdové lyžovanie.

 

HORSKÝ HOTEL PORTÁŠ

Horský hotel Portáš se nachádza v známom stredisku Javorníkov Portáš - Kohútka. Budova hotelu bola postavená v roku 1932 pod vrcholom Stolečný a dodnes si udržala svoj štýl tradičnej horskej stavby. Hotel Portáš leží v nadmorskej výške 930 m prakticky na samote a ponúka ideálne podmienky pre relax uprostred horskej prírody. Hotel Fran zastrešuje kontrolné stanovište a ponúka občerstvenie pre účastníkov Javorníckej stovky.

 

OBECNÁ PEKÁREŇ LYSÁ POD MAKYTOU

Obecná pekáreň Lysá pod Makytou pre nás poskytuje chutné pekárenské výrobky pre cieľové občerstvenie.

 

ZÁKLADNÁ ŠKOLA LYSÁ POD MAKYTOU

Základná škola s materskou školou Lysá pod Makytou pre nás zabezpečuje cieľové zázemie Javorníckej stovky.

TOPlist